'וְשִׁלְחוּ מָנוֹת לְאֵין נָכוֹן לוֹ'

קריאתו של הנביא נחמיה לשלוח מזון ומיני מתיקה למי שאין לו מהדהדת ומלווה אותנו לאורך כל הדורות. בכל עיר ישנם לא מעט גלמודים קשישים ונכים הרתוקים לביתם. שכחו אותם בבית?

תרום עכשיו

אשל עד הבית

אחת התובנות הקדוּמוֹת והרלוונטיות ביותר בקיום האנושי מקופלת בדברי הפסוק: לֹא טוֹב הֱיוֹת הָאָדָם לְבַדּוֹ (בראשית ב, יח). בדיוק לשם כך נועד אפיק הסיוע היום-יומי של 'אשל עד הבית' הדואג להעניק שובע וביטחון-תזונתי לאלו שמצאו את עצמו לבד. ללא משפחה ובלי יכולת לצאת ולהגיע לבית תמחוי. בהם לא מעט ניצולי שואה, גמלאים עתירי זכויות, עולים ונפשות יקרות שאין בקרבתם מי שידאג לתזונתם.

אסור שהם יפלו לזרועות מצוקת הרעב.

אשל פיתחה ומנהלת ערוץ סיוע אפקטיבי המותאם לסועדים הרתוקים לביתם, גלמודים קשישים או נכים שאין באפשרותם להכין לעצמם מזון או להגיע אל בתי-התמחוי.

השירות האקסקלוסיבי, הפועל בשיתוף רשויות הרווחה העירוניות (שמאתרות ומדווחות לאשל על כל כתובת של סועדים גלמודים הזקוקים לסיוע זה) מספק ארוחה מבושלת ארוזה בקפידה, המגיעה עד למעונם של הסועדים – בהגשה אישית של ארוחה חמה ואיכותית לכל יום ויום בשנה.

התפריט עשיר ומזין – במגוון שאינו מבייש את מסעדות היוקרה הנחשבות ביותר: לסועדים ניתנת אפשרות לגוון וליהנות מחמשה-עשר סוגי תפריטים של ארוחות גורמה איכותיות ומשביעות!

תפריט אשל לסועדים בבתים